Psykologer mot Tobak


In english

Tobaksavvänjare Gotland

Samordnare

Katarina Jupiter
Hälsosjuksköterskemottagningen
0498-269020
katarina.jupiter@gotland.se


Visby


Vårdcentralen Wisby Söder
Anna-Karin Holmberg
Brömsebroväg 8
621 42 Visby
0498-268528
anna_karin.holmberg@gotland.se


Vårdcentralen Visby Norr
Maria Andersson
Brömsebroväg 8
621 42 Visby
0498-268931
Maria.Andersson@gotland.se


Vårdcentralen Visborg
Anna - Karin Svensson
Visborgsallén 47
621 50 Visby
0498-652360 vard 08.30 - 09.00 eller 0498-652300

Rådgivningen vard 07.00-15.30
anna-karin.svensson@ptj.se


Vårdcentralen Hansahälsan
Anette Möller
Herkulesvägen 9
621 41 Visby
0498-656010 vard 07.30 - 16.00
anette.moller@hansahalsan.se


Hemse och Klintehamn

Vårdcentralen Hemse
Tove Wallstedt
Hagagatan 30
620 12 Hemse
0498-204671
Tove.Wallstedt@gotland.se


Slite

Anna Gradelius
Slite Vårdcentral
Storgatan 79
624 48 Slite
Anna.gradelius@gotland.se
0498-204294


Roma

Vårdcentralen är stängd. Hänvisning till Vårdcentralen Norr.

SKRIV UT SIDAN